Neohodnoceno

Mléko do bezdušových systémů Juice Lubes Tyre Juice 140ml

Spolehlívé těsnící mléko pro veškeré Tubeless nebo UST bezdušové systémy. Je vyrobeno ze syntetického latexu. Pro utěsnění jednoho kolo se používá 50-100ml v závislosti na rozměru pláště. Do 30 sekund se usadí tam, kde je třeba a umí eliminovat defekty do průměru až 4mm.
Skladem
Kód: TJ140
Značka: Juice Lubes
199 Kč
Kategorie: Příslušenství
Výrobce: JUICE LUBES
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

Tak jako u všech bezdušových kol, při první projíždce musíte počítat s lehkou ztrátou tlaku v kolech. Po dofouknutí už se ale tento efekt neopakuje.


Nepostradatelným v dnešní době je tmel do bezdušových systémů – “mlíko”. Ohledně vlastností to v JL shrnuli lapidárně: “Bezdušový tmel fungující i v kolech  Philla Atwilla.”, což jistě potvrdí i Brendan Fairclough. Vlastnosti tohoto tmelu dovolí jezdit nižší tlaky a získat větší přilnavost, ale zároveň spolehlivě funguje při vysokých tlacích na silničních kolech. Je omyvatelný vodou – méně “takovýho toho vážně zaneřáděnýho” všude kolem při manipulaci. Zacelí až 7mm díry, odhalí miniaturní úniky kolem ráfku. Šetrné složení je nealergické a nenaruší ani ráfek, ani ventilek, ani pneumatiku, ani pásku, nic. Pokud byste zapomněli, že nemáte duše, tak ve vašich kolech vydrží velmi dlouho – efektivně 6-9 měsíců a je kompatibilní se všemi bezdušovými a UST systémy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu