Kdo jsme

Jsme moderní cyklo prodejna, která stále na stejném místě působí více než 20 let. Protože máme kola v krvi už několik generací, rozhodli jsme se vystavět v roce 2001, první část prodejny o rozloze 80m². Tím jsme začali v kamenné prodejně nabízet služby a to prodej nových kol, jejich doplňků, včetně servisu kol.

Od začátku vše zajišťoval syn Josef Jiřička společně se svým otcem. Otec Josef Jiřička už v dobách totality, opravoval kola řadu let ve své garáži. Za svého mládí otec Josef na kole závodil a k cyklistice přivedl i svého syna Josefa Jiřičku. Ten se cyklistice věnoval i na vrcholové úrovni. Společně spolu projeli nespočet závodů po celé Evropě a nejlepší z výsledků bylo 4.místo na mistrovství světa. Zkušenosti z cyklistiky za ty léta byly veliké a o vše se společně dělili s věrnými zákazníky. 

V roce 2007 došlo k rozšíření prodejny na stávajících 200m² prodejní plochy. Rodinná tradice pokračuje dál, kdy se do chodu zapojil i nejmladší z rodu David Jiřička, který do firmy přínáší trendy mladé generace. V dalším zázemí funguje servis kol, včetně skladovacích prostor. Věnujeme se i online prodejů kol i doplňků, které rozesíláme po celé republice. 

Ke každému zákazníkovi se snažíme být věcní a vstřícní. Každého zákazníka si vážíme a děkujeme za návštěvu i prohlídku obchodu.

Zpět do obchodu