Neohodnoceno

VAZELÍNA JUICE LUBES BEARING JUICE 150ml (na ložiska)

Bearing Juice je vazelína, která je vyrobená pro použití v nízkých teplotách na ložiska nábojů, středů a hlavových složení. Nemusíte se znepokojovat, že Bearing Juice není fialový nebo lesklý – nemusí být, protože tyto typy vazelín (lesklé, fialové atd) jsou vyrobeny se směsí lithia, aby fungovaly tam, kde se dosahuje vysoké provozní teploty, jako například u náboje kol aut. Bez dosažení vysoké teploty neuvolní vazelína mazací oleje tak efektivně, jak by měla, a mazání není optimální.
Bearing Juice je také velmi odolný proti vodě, takže se nevymyje, a proto budou ložiska běhat hladce po delší dobu (i v britském létě).
Skladem
Kód: BRJ1
Značka: Juice Lubes
299 Kč
Kategorie: Maziva
Výrobce: JUICE LUBES
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

Instrukce:  • Abyste oživili (obnovili, vylepšili funkci) ložiska, opatrně odstraňte velmi tenkým šroubováčkem vnější a vnitřní těsnění, abyste odkryli ložiska v jejich drážkách (abyste se dostali k ložiskům).

  • Doporučujeme vyčistit ložiska, jak jen je to možné, odmašťovačem Brake Juice nebo Dirt Juice Super Gnarl, a pak je umýt vodou a nechat je pořádně a dostatečně dlouho vyschnout.

  • Nakonec namažte ložiska přípravkem Bearing Juice, potom opatrně vraťte na místo napřed vnitřní a pak vnější těsnění.

Jsme si jistí, že to víte, ale wapka (tlaková voda) je opravdu největší nepřítel ložisek, takže i když si uvědomujeme, jak pohodlné může její použití být, měli byste vždycky dávat pozor, abyste s ní nemířili na žádná těsnění, protože tím se zcela určitě sníží jejich životnost, protože protlačí nečistoty skrze těsnění do drážek ložisek a ta přestanou hladce fungovat. Neradi byste měli sami písek v kalhotách, ani ložiskům to nedělá dobře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu