Neohodnoceno

VAZELÍNA JUICE LUBES BEARING JUICE 150ml (na ložiska)

Bearing Juice je vazelína, která je vyrobená pro použití v nízkých teplotách na ložiska nábojů, středů a hlavových složení. Nemusíte se znepokojovat, že Bearing Juice není fialový nebo lesklý – nemusí být, protože tyto typy vazelín (lesklé, fialové atd) jsou vyrobeny se směsí lithia, aby fungovaly tam, kde se dosahuje vysoké provozní teploty, jako například u náboje kol aut. Bez dosažení vysoké teploty neuvolní vazelína mazací oleje tak efektivně, jak by měla, a mazání není optimální.
Bearing Juice je také velmi odolný proti vodě, takže se nevymyje, a proto budou ložiska běhat hladce po delší dobu (i v britském létě).
Skladem
Kód: BRJ1
Značka: Juice Lubes
299 Kč
Kategorie: Maziva
Výrobce: JUICE LUBES
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem

Instrukce:  • Abyste oživili (obnovili, vylepšili funkci) ložiska, opatrně odstraňte velmi tenkým šroubováčkem vnější a vnitřní těsnění, abyste odkryli ložiska v jejich drážkách (abyste se dostali k ložiskům).

  • Doporučujeme vyčistit ložiska, jak jen je to možné, odmašťovačem Brake Juice nebo Dirt Juice Super Gnarl, a pak je umýt vodou a nechat je pořádně a dostatečně dlouho vyschnout.

  • Nakonec namažte ložiska přípravkem Bearing Juice, potom opatrně vraťte na místo napřed vnitřní a pak vnější těsnění.

Jsme si jistí, že to víte, ale wapka (tlaková voda) je opravdu největší nepřítel ložisek, takže i když si uvědomujeme, jak pohodlné může její použití být, měli byste vždycky dávat pozor, abyste s ní nemířili na žádná těsnění, protože tím se zcela určitě sníží jejich životnost, protože protlačí nečistoty skrze těsnění do drážek ložisek a ta přestanou hladce fungovat. Neradi byste měli sami písek v kalhotách, ani ložiskům to nedělá dobře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu