Neohodnoceno

trenažér ELITE TURNO jetý

Nabízíme k prodeji jetý trenažer Elite Turno. Inteligentní neinteraktivní domácí trenažér s přímým přenosem disponuje integrovanou technologií odporu. Vyznačuje se vysokou přesností, výkonem a je velmi tichý.
Skladem
Kód: E0172001
Značka: Elite
13 990 Kč –53 % 6 490 Kč
Kategorie: Trenažery
Výrobce: Elite
Obrázek
Akce
13 990 Kč –53 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

Přesnost


Přesnost je silnou stránkou tohoto domácího trenažéru. Jeho senzor Misuro B+ je kalibrován pomocí velmi přesného ergometru. Trenažér je zmapován a jeho výkonové křivky jsou uloženy v senzoru, čímž se opraví potenciálně výrobní tolerance, které by mohly vzniknout. To zajišťuje bezprecedentní přesnost trenažéru, který nemá integrovaný měřič výkonu.


Inteligentní domácí trenažér je plynulý, tichý a výkonný


Nový inteligentní neinteraktivní domácí trenažér s přímým přenosem disponuje integrovanou technologií odporu. Vyznačuje se vysokou přesností, výkonem a je velmi tichý.


Přímý přenos


Trenažér je přímo spojen s řetězem kola. Síla na pedály se vždy rovnoměrně přenáší na jednotku odporu, čímž se optimalizují indoorové tréninky. Takto je možné vyhnout se jakémukoliv skluzu i v extrémních podmínkách, jako jsou sprinty nebo starty ve stoje.


Výkonnost


Dosažitelné úrovně výkonu jsou vysoké, například 700 Watt (při 40 km/h) a 1670 Watt (při 60 km/h). Výstupní výkon se počítá, neměří se. To znamená, že trenažér nemá zařízení, které "cítí" výstupní výkon, spíše ho počítá jako funkci rychlosti kola. To by obvykle znamenalo nižší úrovně přesnosti, což však není případ tohoto trenažéru, protože je kalibrován a také byl zaveden nový algoritmus, který zohledňuje, do jaké míry zahřívání domácího trenažéru snižuje odpor a postupně kompenzuje jeho výkon při zahřívání.

Univerzálnost


I když se používá jako tradiční domácí trenažér (rozložíte trenažér, namontujte kolo a začnete šlapat do pedálů), ve srovnání se svým předchůdcem je inteligentní, protože bezdrátovým způsobem odesílá údaje o tréninku. Senzor Misuro B+, který se nachází uvnitř, umožňuje odesílat údaje o rychlosti, kadenci a výkonu. Takto můžete monitorovat (prostřednictvím smartphonů, tabletů, počítačů na kole a kompatibilních zařízení GPS prostřednictvím aplikací a softwaru třetích stran) své tréninky a provádět testy hodnocení výkonu.


Konektivita


Trenažér je kategorizován jako inteligentní (ne interaktivní).


Přenos dat je bezdrátový prostřednictvím komunikačních protokolů ANT+™ (Power and Speed & Cadence) a Bluetooth Smart


Cvičení jsou monitorovány prostřednictvím aplikace My E-training, která je dostupná pro smartphony a tablety se systémem iOS a Android.


Trenažér je možné použít také s jinými platformami pro indoorovú cyklistiku, mezi které patří: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap a mnohé další.  • Výkon: 700 W
  • Přesnost měření: ± 4%
  • Vnitřní odpor: Fluid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu