Neohodnoceno

mazivo na vidlice JUICE LUBES FORK JUICE 400ml (na odpružené vidlice a tlumiče)

Lubrikant pro dobrý chod vidlice!
U tohoto produktu to pro Juice Lubes všechno začalo. V roce 2009 uvedli na trh Fork Juice a prodali ho desítky tisíc, čímž potěšili bikery po celém světě. Od té doby se tento produkt mnoho firem snažilo napodobit, ale originál je stejně nejlepší! Fork Juice lubrikant je rychlá, jednoduchá a velmi kvalitní prevence nebo pomoc pro odstranění statického tření souvisejícího s problémy v odpružení. Používají ji bikeři, závodníci i víkendoví válečníci prakticky ve všech následujících případech:
Skladem
Kód: FJ1
Značka: Juice Lubes
329 Kč
Kategorie: Maziva
Výrobce: JUICE LUBES
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

  • Vylepšení citlivosti u malých terénních nerovností. Redukcí tření mezi vnitřníma nohama a těsněním je vyžadována menší síla pro překonání počáteční necitlivosti a rozhýbání vidlice v jejím rytmu. Pro vaše paže a ruce to znamená lepší udržení řídítek, protože na malých nerovnostech, které by dříve vidlici ani nerozhýbali, zaznamenáte reakci pružení. Takže tyto malé nárazy absorbuje vaše vidlice a ne vy!

  • Odstranění negativního efektu "utažených" těsnění u nových, ještě nenamontovaných vidlic – lepší výkon rovnou při sestavení kola (z krabice)

  • Pro přípravu před závodem, aby vaše vidlice běhala hladce a rychleji během něj. 

  • Obecně dobrá údržba – protože vidlice je nejdražší komponent na vašem kole, má smysl ji mazat. Koneckonců bez mazání řetězu byste taky nevyjeli, že? Používáním Fork Juice lubrikantu zabráníte hlavně tomu, aby se na vnitřních nohou usazovala špína a prach, což znamená lepší ochranu před poškrábáním a méně svinstva :-) uvnitř vidlice, takže bude lépe a déle fungovat!


 Netvrdíme, že Fork Juice funguje jako náhrada za rozmontování, servis, nové součástky a přestavbu. Ale taky po vás nechceme 1700kč.Instrukce:


  • Aplikace je jednoduchá – očistěte jakoukoliv nečistotu nebo mastnotu z vnitřních nohou vidlice, nebo tlumiče a potom zakryjte kotouče brzd,  protože jinak budou klouzat jako vidlice!

  • Opakovaně aplikujte, jak bude potřeba dle frekvence ježdění, ujeté vzdálenosti a terénních podmínek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu