Neohodnoceno

Držák BBB BSM-91 PHONEFIX

Držák BBB PhoneFix je speciálně navržený pro obaly na telefony BBB Patron i4, BBB Patron i5, BBB Patron GS4 a BBB GuarDian. Skelným vláknem vyztužený Nylon zajistí maximální tuhost a odolnost. Držák je možné umístit nejenom na řidítka, ale také na představec. Díky důmyslnému mechanismu je možné nastavit úhel pro optimální prohlížení nebo natáčení.
Skladem
Kód: 05692
Značka: BBB
139 Kč
Kategorie: Držáky na mobil
Výrobce: BBB
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

  • kompatibilní s obaly na telefony BBB GuarDian a BBB Patron i4, i5, i6, i7

  • vysoká tuhost a odolnost 

  • umístění na řidítka nebo představec (průměr až 38 mm)

  • nastavitelný úhel pro optimální prohlížení nebo natáčení

  • materiál: Nylon vyztužený skelným vláknem

  • hmotnost: 36 gramů

  • barva: černá (black)

Vzestup smartphonů s GPS navigací poskytuje za jízdy data nebo GPS umístění těch nejlepších tratí v dané oblasti. Různí dodavatelé nabízí různá řešení pro použití iPhonů a smartphone na jízdním kole, ale s žádným jsme nebyli spokojeni. A tak jsme šli k našim rýsovacím prknům. Navrhli jsme kombinaci černé nebo bílé polykarbonátové skořepiny s ochranou skla a dva silikonové obaly, které poskytují odolnost a tlumí nárazy.


Obaly se dodávají ve dvou verzích: jedna otevřenější pro optimální využití funkcí telefonu za dobrého počasí, druhá má více uzavřený design pro ochranu vašeho telefonu před živly. Jedná se o lehké řešení, které váží pouhých 69 gramů nebo 89 gramů včetně držáku. Držák umožňuje umístění obalu na představec nebo řídítka a to jak na délku tak i na šířku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu