Neohodnoceno

Penco Regenerační nápoj AFTER ACTIVITY Vanilka 600g

Špičkový regenerační nápoj s výrazným účinkem a unikátní směsí jednoduchých sacharidů, volných BCAA, syrovátkových proteinů, koenzymu Q10 a antioxidantů. Výrazně zkracuje dobu regenerace. Vhodný pro všechny typy sportů.
Skladem
Kód: L088
Značka: PENCO
390 Kč
Kategorie: Po výkonu
Výrobce: PENCO
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život


HLAVNÍ VÝHODY PENCO AFTER ACTIVITY:


Rychlé doplnění energetických zásob (glykogenu)
S antioxidanty (vitamíny C a E a stopovými prvky Zn, Mn a Se), které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
S vitamínem C  pro normální funkce imunitního systému
Maximální podpora výstavby svalové tkáně
Výrazné zkrácení doby regenerace


PROČ POUŽÍVAT PENCO AFTER ACTIVITY?


Penco® AFTER ACTIVITY je energetický regenerační nápoj, obnovující po zátěži (tréninku, závodu či nadměrné fyzické námaze) rovnováhu v organizmu. Doplňuje zásoby glykogenu ve svalech a játrech, a tím pomáhá předcházet potréninkovým katabolickým procesům. Energii dodávají jak jednoduché cukry (sacharóza, glukóza), tak i výše molekulární polysacharidy, aminokyseliny a proteiny. Bílkovinnou složkou jsou syrovátkové proteiny s vysokou biologickou hodnotou, které se poměrně rychle resorbují a pomáhají přepnout katabolický proces na anabolický.


Pro urychlení regenerace je Penco® AFTER ACTIVITY obohacen směsí volných aminokyselin BCAA (Branched Chain Amino Acids), které chrání svalovou tkáň a podporují anabolizmus. Jedna dávka regeneračního nápoje Penco® AFTER ACTIVITY poskytuje 350 mg směsi volných BCAA v ideálním poměru 50% leucinu, 30% valinu a 20% isoleucinu. Receptura navíc obsahuje aktivní látky s antioxidačním účinky (vitamíny C a E a stopové prvky zinek, mangan a selen), které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, jehož riziko roste s intenzitou fyzické zátěže. Koenzym Q10 je nejen účinný antioxidant, ale hraje také zásadní roli při získávání energie pro další metabolické pochody. 


PRO KOHO JE PENCO AFTER ACTIVITY VHODNÝ?


Penco® AFTER ACTIVITY doporučujeme všem sportovcům, kteří trpí nadměrnou únavou po tréninku či závodě nebo se potýkají s nedostatečným svalovou hmotou. Většina sportovců řeší regeneraci jen dávkou čistého proteinu a neví, že pokud dostatečně rychle nedoplní vyčerpané glykogenové zásoby, tak jako zdroj energie, vedle zásobního tuku, z části využívají i své svalové bílkoviny.


Pokud si Penco® AFTER ACTIVITY rozmícháte do 30 minut po výkonu, ochráníte své svaly a budete mít i dost energie na další trénink či závod v následujících dnech. Nejenom účinný trénink, ale i odpovídající regenerace dlouhodobě přispívají ke zlepšení výkonu!


SLOŽENÍ: syrovátka sušená, sacharóza, maltodextriny, dextróza, aroma, emulgátor: sójový  lecithin, slunečnicový olej, L-leucin, zahušťovadlo xanthanová guma, L-valin, ß karoten, L-isoleucin, vitamínová směs (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin),  oxid zinečnatý, koenzym Q10, síran manganatý, seleničitan sodný. Minerály jsou přirozenou součástí přítomných proteinů a sacharidů.


DÁVKOVÁNÍ: Asi 30-50g (2-3 odměrky) prášku se rozmixuje ve 250-350 ml chladné vody nebo mléka. Pijte ihned po zátěži, nejlépe do 15 min.


Upozornění pro alergiky: výrobek může obsahovat stopy lepku, sóji a vaječného bílku.
Minimální trvanlivost do data vyznačeného na obalu.Skladujte v suchu do 25 °C. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.
Není určeno pro děti do 8 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu