Neohodnoceno

HELMA SCOTT CENTRIC PLUS MIPS white/black

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Nízká hmotnost 220g
Aerodynamičtější
Nejnovější systém ochrany mozku MIPS®
Odvětranější
Velikosti:
S – 51-55 cm
M – 55-59 cm
L – 59-61 cm
Kód: 2804051035008
Značka: Scott
5 390 Kč –22 % 4 190 Kč
Kategorie: Dospělé bez kšiltu
Varianta: M, L
Výrobce: Scott
Obrázek (1)
Akce
5 390 Kč –22 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život
Obrázek
Akce
Varianta: L
Skladem | 2804051035008
5 390 Kč
4 190 Kč

Nová helma byla navržena a vyvinuta pro přední světové silniční a MTB závodníky. Rozsáhlé zkušenosti v oblasti aerodynamiky byly využity při výrobě jedné z „nejrychleji“ a nejlépe odvětraných helem v dané kategorii. Optimalizovalo se proudění vzduchu jak na vnější straně helmy, tak uvnitř. Technologie MIPS® Air chrání mozek a helma zároveň obsahuje ještě lepší ventilační systém.


Vlastnosti:


Nízká hmotnost
Systém ochrany mozku MIPS® Air integrovaný s polstrováním
Aerodynamičtější
Optimalizované větrání
Rozsah použití: Víceúčelová cyklistická helma
Konstrukce:
Technologie In-mold
Micro polykarbonátová skořepina
Upínaní: Upínání HALO 270 s pryžovým točítkem
Technologie:


AERODYNAMIČTĚJŠÍ: Aero-optimalizované helmy byly vyvinuty ve spolupráci s profesionálními sportovci. Tyto přilby jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby maximalizovaly aerodynamiku a umožňovaly vzácné zvýšení rychlosti jezdce. Rozsáhlé testování v aerodynamických tunelech umožnilo minimalizovat odpor ve více polohách hlavy.
SYSTÉM OCHRANY MOZKU MIPS®: Hledáte nejlepší ochranu, kterou lze za peníze pořídit? Tak jste tu správně. Helmy SCOTT s integrovaným systémem ochrany mozku MIPS® nabízejí zcela nový rozměr bezpečnosti. Bez ohledu na to, jak nebo kde jezdíte, zvolte helmu SCOTT a ZVYŠTE SVOU BEZPEČNOST!
UPÍNACÍ SYSTÉM HALO: Špičkový upínací systém HALO je mimořádně snadno nastavitelný a nesrovnatelně pohodlný. Zvolte jednoduše nejvhodnější výšku zadní ergonomické kolébky - nasaďte si helmu na hlavu a dotáhněte pomocí skvěle vyladěného otočného mikro mechanismu. Výsledkem je vůbec nejlépe padnoucí helma, která se přizpůsobí tvaru vaší hlavy a zanechá v ní pocit bezpečí. Teď se můžete soustředit už jen na jízdu.
KONSTRUKCE PC IN-MOLD: V průběhu výrobního procesu se vnější polykarbonátová skořepina pojí s pěnovou vložkou přilby absorbující nárazy, čímž se vytvoří superlehký vnější plášť. Se sníženou hmotností a objemem obklopujícím hlavu jsou in-mold přilby pohodlnější než tradiční přilby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu