Neohodnoceno

helma MET RIVALE černá

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Aerodynamická konstrukce
Lehoučké upínací pásky Air Lite
Vzdušnější
Velikosti:
S - 52–56 cm
M - 56–58 cm
L – 58–61 cm
Kód: RIVALE-CERNA-58-61
Značka: MET
3 590 Kč –16 % 2 990 Kč
Kategorie: Dospělé bez kšiltu
Varianta: 58-61
Výrobce: MET
Obrázek
Akce
3 590 Kč –16 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život
Obrázek
Akce
Varianta: 58-61
Skladem | RIVALE-CERNA-58-61
3 590 Kč
2 990 Kč

Díky hodinám testování v proudovém tunelu a reálným testům stáje Team MTN Qhubeka naši technici stvořili nový standard v aerodynamice - Rivale. Precizně tvarovaný nízký profil helmy využívá Venturiho efekt k maximálnímu přívodu vzduchu za minimálního možného odporu. Skrze kanálky uvnitř helmy se horkost vytlačuje zadními větracími otvory a poskytuje tak skvělý chladící efekt.
Tato helma stvořená pomocí nejmodernější technologie In-Mould Intelligent Fusion využívá precizní nastavení pomocí Safe-T Upsilon, antibakteriální vycpávky Coolmax a lehoučké upínací pásky Air Lite.


Safe-T Upsilon
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Skvělý poměr hmotnosti a pohodlí. Díky širší kontaktní ploše s lepším odvětráváním se tlak působící na hlavu rovnoměrně rozkládá a poskytuje tak větší pohodlí. Možnost vertikálního nastavení.


Air Lite pásky
Air Lite pásky jsou vyrobeny převratnou metodou tkaní polyesterových vláken, díky čemuž skvěle odvádí pot a poskytují vysokou pevnost tahu při nižší váze.


Vycpávky Coolmax
Špičkový materiál zajišťuje rychlé odvádění potu a jeho odpařování, čímž udržuje Vaši hlavu v suchu a přináší tak větší pohodlí.


In-Mould Fusion
In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.


Velikosti a hmotnost:
S - 220 g
M - 230 g
L - 250 g


S - 52-56 cm
M - 56-58 cm
L - 58-61 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu