Neohodnoceno

Brýle BBB BSG-65PH Fuse PH černá lesklá/ zatmavovací sklo

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Barva rámečku-lesklá černá
Barva čoček-zatmavovací kouřová
Kategorie slunečního filtru- 1-3 ze 3
Možnost výměny skla-NE
Skladem
Kód: 09857CM
Značka: BBB
2 399 Kč
Kategorie: Brýle zatmavovací skla
Výrobce: BBB
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem

BBB Fuse PH jsou moderní sportovní brýle s nekompromisním výhledem. Mají semi-flat (torické) samozatmavovací sklo opatřené speciálním nemlžícím se potahem a vybavené strategicky umístěnými větracími otvory. Rámeček brýlí je vyrobený z grilamidu a brýle mají nastavitelnou gumovou nosní opěrku. Nechybí ani 100% UV ochrana.


moderní sportovní brýle s nekompromisním výhledem
rámeček vyrobený z materiálu Grilamid
široké sklo pro nekompromisní výhled
výměnné semi-flat (torické) fotochromatické PH sklo z jednoho kusu (samozatmavovací)
strategicky umístěné větrací otvory
speciální nemlžící se potah
nastavitelná protiskluzová gumová nosní opěrka
100% UV ochrana
kvalitní ochranné pouzdro (součástí balení)
barva obrouček: černá (lesklá)
hmotnost: 34 gramů
PH SKLA Automaticky se přizpůsobují měnícím se světelným podmínkám. Podle slunečního světla se mění od světlých po tmavé. Přechod se děje prakticky okamžitě. Propustnost světla je od 85% do 17%.


100% UV OCHRANA Skla vybavená UV ochranou odfiltrují škodlivé UV sluneční paprsky dříve, než se dostanou k očím a poškodí je.


GRILIAMIDOVÉ OBROUČKY Sportovní brýle BBB mají obroučky vyrobené z materiálu Grilamid. Jedná se o lehký a pružný materiál, který poskytuje vynikající trvanlivost a pohodlí. Grilamid má některé vyjímečné vlastnosti - vysokou odolnost proti deformaci teplem, velmi dobré ohybové vlastnosti a vysokou odolnost vůči napětí a vzniku trhlin. Proto je Grilamid ideální materiál pro naše obroučky brýlí. Proto můžete obroučky ohnout a vyměnit skla, aniž byste přemýšleli, jestli na obroučkách vznikonou trhlinky.


Není nic důležitějšího, než splynout se svou výstrojí. Pocit, že je všechno jak má být a vy můžete posouvat své limity je k nezaplacení. V brýlích BBB Fuse PH jsme spojili veškerý náš vývoj a uživatelské zkušenosti do jednoho produktu. Skvěle vypadající sportovní brýle ochrání vaše oči a umožní kontrolu nad každou situací. Speciální větrací otvory zajistí pod velkými skly dokonalé proudění vzduchu. Navíc mají ultra moderní design pro super vzhled, protože na ten jsme samozřejmě také nezapomněli. V této verzi se samozatmavovacími skly dokonale přizpůsobíte své zorné pole prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu