Neohodnoceno

Brýle BBB BSG-65PH Fuse PH černá lesklá/ zatmavovací sklo

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Barva rámečku-lesklá černá
Barva čoček-zatmavovací kouřová
Kategorie slunečního filtru- 1-3 ze 3
Možnost výměny skla-NE
Skladem
Kód: 09857CM
Značka: BBB
2 399 Kč
Kategorie: Brýle zatmavovací skla
Výrobce: BBB
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

BBB Fuse PH jsou moderní sportovní brýle s nekompromisním výhledem. Mají semi-flat (torické) samozatmavovací sklo opatřené speciálním nemlžícím se potahem a vybavené strategicky umístěnými větracími otvory. Rámeček brýlí je vyrobený z grilamidu a brýle mají nastavitelnou gumovou nosní opěrku. Nechybí ani 100% UV ochrana.


moderní sportovní brýle s nekompromisním výhledem
rámeček vyrobený z materiálu Grilamid
široké sklo pro nekompromisní výhled
výměnné semi-flat (torické) fotochromatické PH sklo z jednoho kusu (samozatmavovací)
strategicky umístěné větrací otvory
speciální nemlžící se potah
nastavitelná protiskluzová gumová nosní opěrka
100% UV ochrana
kvalitní ochranné pouzdro (součástí balení)
barva obrouček: černá (lesklá)
hmotnost: 34 gramů
PH SKLA Automaticky se přizpůsobují měnícím se světelným podmínkám. Podle slunečního světla se mění od světlých po tmavé. Přechod se děje prakticky okamžitě. Propustnost světla je od 85% do 17%.


100% UV OCHRANA Skla vybavená UV ochranou odfiltrují škodlivé UV sluneční paprsky dříve, než se dostanou k očím a poškodí je.


GRILIAMIDOVÉ OBROUČKY Sportovní brýle BBB mají obroučky vyrobené z materiálu Grilamid. Jedná se o lehký a pružný materiál, který poskytuje vynikající trvanlivost a pohodlí. Grilamid má některé vyjímečné vlastnosti - vysokou odolnost proti deformaci teplem, velmi dobré ohybové vlastnosti a vysokou odolnost vůči napětí a vzniku trhlin. Proto je Grilamid ideální materiál pro naše obroučky brýlí. Proto můžete obroučky ohnout a vyměnit skla, aniž byste přemýšleli, jestli na obroučkách vznikonou trhlinky.


Není nic důležitějšího, než splynout se svou výstrojí. Pocit, že je všechno jak má být a vy můžete posouvat své limity je k nezaplacení. V brýlích BBB Fuse PH jsme spojili veškerý náš vývoj a uživatelské zkušenosti do jednoho produktu. Skvěle vypadající sportovní brýle ochrání vaše oči a umožní kontrolu nad každou situací. Speciální větrací otvory zajistí pod velkými skly dokonalé proudění vzduchu. Navíc mají ultra moderní design pro super vzhled, protože na ten jsme samozřejmě také nezapomněli. V této verzi se samozatmavovacími skly dokonale přizpůsobíte své zorné pole prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu