Neohodnoceno

Brýle Rudy Project Propulse Black Matte - Impactx Photochromic 2 Black, zatmavovací skla

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Barva rámečku-černá
Barva čoček-zatmavovací, čirá až šedá
Kategorie slunečního filtru- 0-3 ze 3
Možnost výměny skla-Ano, nejsou součástí
Skladem
Kód: SP627306-0000
Značka: Rudy Project
3 580 Kč –16 % 2 990 Kč
Kategorie: Brýle zatmavovací skla
Výrobce: Rudy Project
Obrázek
Akce
3 580 Kč –16 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

Model Propulse je perfektní a přirozenou kompresi bez jakéhokoli nepříjemného tlaku na hlavu. Výsledkem jsou velmi pohodlné a stabilní brýle s patentovanými Hi-Grip integrovanými koncovkami stranic, masivními ventilačními otvory rámu, čoček a stranice účinně zabraňující zamlžení. Extra široké čočky nabízejí zvýšenou ochranu zraku a minimalizují tak riziko slzení, zároveň nabízejí hluboké zorné pole.
U čoček ImpactX olekulární vlastnosti polotuhého materiálu zajišťují jedinečnou propustnost světla a bezkonkurenční ochranu očí před slunečními paprsky i jinými atmosférickými vlivy.
Čočky se ztmaví z vysoké na nízkou propustnost světla během několika vteřin a dosáhnou tak požadovaného ztmavení z původního čirého stavu. ImpactX nerozbitné čočky tak zvyšují kontrast, zlepšují ostrost vidění a vnímání hloubky obrazu.
Čočky ImpactX® jsou o 16% lehčí než CR-39 a o 10% lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatickou disperzi než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení „efektu duhy“ a větší vizuální pohodlí.NADČASOVÁ FOTOCHROMATICKÁ TECHNOLOGIE
Čočky ImpactX jsou vyrobeny z fotochromních částic, které poskytují jedinečnou technologii řízení klimatu. Zatmavují se při přechodu na intenzivní světlo během několika vteřin. Čočky ImpactX® jsou k dispozici ve třech různých barvách a jsou opatřeny zrcadlovým povlakem Laser (Černá a Laser černá, červená a Laser červená, Laser hnědá). Čočky ImpactX® zvyšují kontrast, dokonce i v tmavších podmínkách, zlepšují zrakovou ostrost a vnímání hloubky a zároveň poskytují bezkonkurenční ochranu očí. Na rozdíl od většiny fotochromatických čoček jsou čočky ImpactX® integrovány při výrobním procesu do hmoty samotného polymeru, díky čemuž jsou odolnější a opticky dokonalejší ve srovnání s většinou konkurentů.


Barva rámu: matná černá
Materiál čoček: ImpactX™
Barva čoček: fotochromatická černá 2BLACK
Kategorie slunečního filtru: 1-3
Rozměry rámu: 75-11-126

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu