Neohodnoceno

Brýle Rudy Project Propulse Black Matte - Impactx Photochromic 2 Black, zatmavovací skla

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Barva rámečku-černá
Barva čoček-zatmavovací, čirá až šedá
Kategorie slunečního filtru- 0-3 ze 3
Možnost výměny skla-Ano, nejsou součástí
Skladem
Kód: SP627306-0000
Značka: Rudy Project
3 580 Kč –16 % 2 990 Kč
Kategorie: Brýle zatmavovací skla
Výrobce: Rudy Project
Obrázek
Akce
3 580 Kč –16 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem

Model Propulse je perfektní a přirozenou kompresi bez jakéhokoli nepříjemného tlaku na hlavu. Výsledkem jsou velmi pohodlné a stabilní brýle s patentovanými Hi-Grip integrovanými koncovkami stranic, masivními ventilačními otvory rámu, čoček a stranice účinně zabraňující zamlžení. Extra široké čočky nabízejí zvýšenou ochranu zraku a minimalizují tak riziko slzení, zároveň nabízejí hluboké zorné pole.
U čoček ImpactX olekulární vlastnosti polotuhého materiálu zajišťují jedinečnou propustnost světla a bezkonkurenční ochranu očí před slunečními paprsky i jinými atmosférickými vlivy.
Čočky se ztmaví z vysoké na nízkou propustnost světla během několika vteřin a dosáhnou tak požadovaného ztmavení z původního čirého stavu. ImpactX nerozbitné čočky tak zvyšují kontrast, zlepšují ostrost vidění a vnímání hloubky obrazu.
Čočky ImpactX® jsou o 16% lehčí než CR-39 a o 10% lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatickou disperzi než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení „efektu duhy“ a větší vizuální pohodlí.NADČASOVÁ FOTOCHROMATICKÁ TECHNOLOGIE
Čočky ImpactX jsou vyrobeny z fotochromních částic, které poskytují jedinečnou technologii řízení klimatu. Zatmavují se při přechodu na intenzivní světlo během několika vteřin. Čočky ImpactX® jsou k dispozici ve třech různých barvách a jsou opatřeny zrcadlovým povlakem Laser (Černá a Laser černá, červená a Laser červená, Laser hnědá). Čočky ImpactX® zvyšují kontrast, dokonce i v tmavších podmínkách, zlepšují zrakovou ostrost a vnímání hloubky a zároveň poskytují bezkonkurenční ochranu očí. Na rozdíl od většiny fotochromatických čoček jsou čočky ImpactX® integrovány při výrobním procesu do hmoty samotného polymeru, díky čemuž jsou odolnější a opticky dokonalejší ve srovnání s většinou konkurentů.


Barva rámu: matná černá
Materiál čoček: ImpactX™
Barva čoček: fotochromatická černá 2BLACK
Kategorie slunečního filtru: 1-3
Rozměry rámu: 75-11-126
Ochrané pevné pouzdro ZDARMA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu