Neohodnoceno

Brýle Rudy Project Fotonyk White Gloss - ImpactX Photochromic 2 Black zatmavovací skla

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Barva rámečku-bílá, černá
Barva čoček-zatmavovací, čirá až šedá
Kategorie slunečního filtru- 0-3 ze 3
Možnost výměny skla-NE
Skladem
Kód: SP457369-0000
Značka: Rudy Project
3 870 Kč –30 % 2 690 Kč
Kategorie: Brýle zatmavovací skla
Výrobce: Rudy Project
Obrázek
Akce
3 870 Kč –30 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

Výkon na maximum. Fotonyk je prostě mistrovské dílo, ve kterém se kloubí špičková funkčnost a vynikající komfort s úchvatným designem. Fotonyk je průsečíkem mnoha technologií, jeho nejvýraznějším rysem je systém odnímatelných gumových vsadek - "bumpers". Tyto vsadky vytvořené z měkkého a pružného polymeru nabízejí zvýšenou ochranu obličeje při pádech nebo nárazech. Přesto si Fotonyk uchovává jedinečný design a možnost vytvořit si vlastní vzhled brýlí.


Molekulární vlastnosti polotuhého materiálu zajišťují jedinečnou propustnost světla a bezkonkurenční ochranu očí před slunečními paprsky i jinými atmosférickými vlivy.
Čočky se ztmaví z vysoké na nízkou propustnost světla během několika vteřin a dosáhnou tak požadovaného ztmavení z původního čirého stavu. ImpactX nerozbitné čočky tak zvyšují kontrast, zlepšují ostrost vidění a vnímání hloubky obrazu.
Čočky ImpactX® jsou o 16% lehčí než CR-39 a o 10% lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatickou disperzi než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení „efektu duhy“ a větší vizuální pohodlí.NADČASOVÁ FOTOCHROMATICKÁ TECHNOLOGIE
Čočky ImpactX jsou vyrobeny z fotochromních částic, které poskytují jedinečnou technologii řízení klimatu. Zatmavují se při přechodu na intenzivní světlo během několika vteřin. Čočky ImpactX® jsou k dispozici ve třech různých barvách a jsou opatřeny zrcadlovým povlakem Laser (Černá a Laser černá, červená a Laser červená, Laser hnědá). Čočky ImpactX® zvyšují kontrast, dokonce i v tmavších podmínkách, zlepšují zrakovou ostrost a vnímání hloubky a zároveň poskytují bezkonkurenční ochranu očí. Na rozdíl od většiny fotochromatických čoček jsou čočky ImpactX® integrovány při výrobním procesu do hmoty samotného polymeru, díky čemuž jsou odolnější a opticky dokonalejší ve srovnání s většinou konkurentů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu