Neohodnoceno

Brýle Rudy Project Cutline - Cosmic blue - RP Optics Multilaser Ice

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Barva rámečku-modrá COSMIC lesklá
Barva čoček-nezatmavovací, modrá MULTILASER ICE
Kategorie slunečního filtru- 3 ze 3
Možnost výměny skla-Ano, nejsou součástí
Skladem
Kód: SP636894-0000
Značka: Rudy Project
5 999 Kč –16 % 4 990 Kč
Kategorie: Brýle pevné sklo
Výrobce: Rudy Project
Obrázek
Akce
5 999 Kč –16 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

Hranatý tvarovaný design, široká čočka štítu, odnímatelné nárazníky a nejintuitivnější systém výměnných čoček dělají z brýlí Cutline vynikajícího nováčka v oblasti brýlí se štítem. Díky kombinaci zorníku bez obrouček s renomovanými technologiemi nejmodernějších brýlí Rudy Project byl Cutline navržen s jediným cílem: zvýšit váš výkon.


Zažijte skutečné barvy. Naše POLAR 3FX technologie chrání vaše oči před škodlivými UV paprsky a eliminuje oslnění selektivním filtrováním neškodných vlnových délek skrz čočky. Technologie POLAR 3FX je navržena tak, aby zamezila oslnění od světel automobilů, slunečních paprsků a lomeného světla na mokrém nebo lesklém povrchu, jako je voda a sníh.  Všechny nové čočky POLAR 3FX jsou navíc vybaveny HDR filtrem, který zlepšuje kontrastní rozlišení a zvyšuje na maximum vaši bezpečnost jízdy na kole, ať už ve městě, na silnici nebo na horách. Výsledkem je jasné a komfortní vidění, ostřejší vnímání detailů, jasnější barvy, což vede k výraznému snížením únavy očí. #THE POLAR 3FX Multilaser čočky jsou k dispozici v širokém spektru barev, můžete si vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu.


GUMOVÉ VSADKY BUMPERS
Odnímatelné vsadky brýlí Cutline zvyšují bezpečnost jezdců tím, že brání kontaktu mezi čočkou a obličejem. Cutline nabízí 4 různé způsoby použití odnímatelných vsadek: kompletní osazení štítu odnímatelnými vsadkami, osazení štítu jen spodními nebo jen horními díly a nebo možnost nosit Cutline zcela bez odnímatelných vsadek. Veškeré gumové komponenty jako je nosník, koncovky stranic a odnímatelné vsadky jsou snadno vyměnitelné a nabízejí široké spektrum možností přizpůsobení brýlí vašim požadavkům.


TECHNOLOGIE VÝMĚNY ČOČEK PUSH RELEASE
Výměna čoček nebyla nikdy rychlejší. Technologie využívá jednoduchý s pínací mechanismus, kdy stačí pouhý jeden stisk a čočku brýlí Cutline bez potíží rychle vyměníte. Použitím výjimečně pevného materiálu Graphene poskytuje systém výměny čoček Push Release brýlím Cutline maximální spolehlivost a funkčnost.


NEOMEZENÉ ZORNÉ POLE
Bezrámový ergonomicky zaoblený design brýlí Cutline nabízí špičkovou ochranu zraku s neomezeným výhledem. Ničím nerušený design štítu poskytuje maximální viditelnost a dokonalou ochranu proti větru a prachu.


NASTAVITELNÝ NOSNÍK A KONCOVKY STRANIC
Měkký flexibilní nosník se přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje. Tento systém rovněž umožňuje nastavení výšky brýlí a jejich vzdálenost od obličeje což zabrání nepříjemnému zamlžování čoček. Koncovky stranic brýlí je možné nastavit tak, aby dokonale přilnuly k hlavě. Mírným tlakem libovolným směrem jednoduše nastavíte konce stranic.


VYLEPŠENÁ VENTILACE
Pro urychlení odvětrání jsou brýle Cutline vybavené patentově chráněným systémem ventilace Power Flow. Kombinace čtyř ventilačních otvorů štítu s ventilačními otvory umístěnými na gumových vsadkách a stranicích brýlí je dosaženo maximální cirkulace bránící riziku zamlžení i v průběhu zvýšeného výkonu.


Barva rámu: modrá COSMIC lesklá
Materiál čoček: Polykarbonát
Barva čoček: modrá MULTILASER ICE
Kategorie slunečního filtru: 3
Rozměry rámu: 128-62-141

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu