Neohodnoceno

Brýle BBB BSG-57 Avenger bílá mat výměnná skla

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Barva rámečku-matná bílá
Barva čoček-nezatmavovací kouřová
Kategorie slunečního filtru- 3 ze 3
Možnost výměny skla-Ano/jsou součástí
Skladem
Kód: 07934WHIE
Značka: BBB
1 090 Kč
Kategorie: Brýle s výměnnými skly
Výrobce: BBB
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život
Cyklistika je náš život

BBB Avenger jsou moderní sportovní brýle s futuristickým designem rámečeku v kombinaci s pohodlím a geniálním výměnným systémem skla. Mají výměnné polykarbonátové sklo a rámeček vyrobený z grilamidu s nastavitelnou gumovou nosní opěrkou. Nechybí ani 100% UV ochrana.


moderní sportovní brýle s futuristickým designem
rámeček vyrobený z grilamidu
výměnná polykarbonátová kouřová nebo polykarbonátová skla z jednoho kusu
nastavitelná protiskluzová gumová nosní opěrka
100% UV ochrana
barva obrouček: bílá (matná), náhradní skla: žluté a čiré
hmotnost: 31 gramů
NÁHRADNÍ SKLA Žluté - kategorie 0 (87% světelné propustnosti), zrcadlové čiré lesklé - kategorie 1 (80% světelné propustnosti).


100% UV OCHRANA Skla vybavená UV ochranou odfiltrují škodlivé UV sluneční paprsky dříve, než se dostanou k očím a poškodí je.


MLC SKLA Polykarbonátová skla, tvořena 9-ti vrstvami. Mají nejlepší jas kontrast pro nejostřejší rozhled nezávislý na okolních podmínkách. MLC skla chrání před odlesky a oslnění od různých povrchů.


SMOKE SKLA Naše standardní kouřová skla. Mají podobnou výkonnost jako MLC skla. Tóny barev pro jezdce, kteří dávají přenost klidnějšímu stylu.


GRILIAMIDOVÉ OBROUČKY Sportovní brýle BBB mají obroučky vyrobené z materiálu Grilamid. Jedná se o lehký a pružný materiál, který poskytuje vynikající trvanlivost a pohodlí. Grilamid má některé vyjímečné vlastnosti - vysokou odolnost proti deformaci teplem, velmi dobré ohybové vlastnosti a vysokou odolnost vůči napětí a vzniku trhlin. Proto je Grilamid ideální materiál pro naše obroučky brýlí. Proto můžete obroučky ohnout a vyměnit skla, aniž byste přemýšleli, jestli na obroučkách vznikonou trhlinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu