Neohodnoceno

helma MET RIVALE bílá

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Aerodynamická konstrukce
Lehoučké upínací pásky Air Lite
Vzdušnější
Velikosti:
S - 52–56 cm
M - 56–58 cm
L – 58–61 cm
Kód: RIVALE-BILA-58-61
Značka: MET
3 590 Kč –17 % 2 990 Kč
Kategorie: Dospělé bez kšiltu
Varianta: 58-61
Výrobce: MET
Obrázek
Akce
3 590 Kč –17 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem
Obrázek
Akce
Varianta: 58-61
Skladem | RIVALE-BILA-58-61
3 590 Kč
2 990 Kč

Díky hodinám testování v proudovém tunelu a reálným testům stáje Team MTN Qhubeka naši technici stvořili nový standard v aerodynamice - Rivale. Precizně tvarovaný nízký profil helmy využívá Venturiho efekt k maximálnímu přívodu vzduchu za minimálního možného odporu. Skrze kanálky uvnitř helmy se horkost vytlačuje zadními větracími otvory a poskytuje tak skvělý chladící efekt.
Tato helma stvořená pomocí nejmodernější technologie In-Mould Intelligent Fusion využívá precizní nastavení pomocí Safe-T Upsilon, antibakteriální vycpávky Coolmax a lehoučké upínací pásky Air Lite.


Safe-T Upsilon
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Skvělý poměr hmotnosti a pohodlí. Díky širší kontaktní ploše s lepším odvětráváním se tlak působící na hlavu rovnoměrně rozkládá a poskytuje tak větší pohodlí. Možnost vertikálního nastavení.


Air Lite pásky
Air Lite pásky jsou vyrobeny převratnou metodou tkaní polyesterových vláken, díky čemuž skvěle odvádí pot a poskytují vysokou pevnost tahu při nižší váze.


Vycpávky Coolmax
Špičkový materiál zajišťuje rychlé odvádění potu a jeho odpařování, čímž udržuje Vaši hlavu v suchu a přináší tak větší pohodlí.


In-Mould Fusion
In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.


Velikosti a hmotnost:
S - 220 g
M - 230 g
L - 250 g


S - 52-56 cm
M - 56-58 cm
L - 58-61 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu