Neohodnoceno

Brýle Rudy Project Cutline -ImpactX Photochromic 2 Black zatmavovací

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
Barva rámečku-matná černá
Barva čoček-zatmavovací,černá
Kategorie slunečního filtru- 1-3 ze 3
Možnost výměny skla-Ano, nejsou součástí
Skladem
Kód: SP637306-0000
Značka: Rudy Project
6 130 Kč –19 % 4 990 Kč
Kategorie: Brýle zatmavovací skla
Výrobce: Rudy Project
Obrázek
Akce
6 130 Kč –19 %
Více jak 20 let na trhu
Více jak 20 let na trhu
Moderní kamenná prodejna
Moderní kamenná prodejna
Poradenství před nákupem
Poradenství před nákupem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem
Cyklistika je náš život a naším koníčkem

Hranatý tvarovaný design, široká čočka štítu, odnímatelné nárazníky a nejintuitivnější systém výměnných čoček dělají z brýlí Cutline vynikajícího nováčka v oblasti brýlí se štítem. Díky kombinaci zorníku bez obrouček s renomovanými technologiemi nejmodernějších brýlí Rudy Project byl Cutline navržen s jediným cílem: zvýšit váš výkon.


GUMOVÉ VSADKY BUMPERS
Odnímatelné vsadky brýlí Cutline zvyšují bezpečnost jezdců tím, že brání kontaktu mezi čočkou a obličejem. Cutline nabízí 4 různé způsoby použití odnímatelných vsadek: kompletní osazení štítu odnímatelnými vsadkami, osazení štítu jen spodními nebo jen horními díly a nebo možnost nosit Cutline zcela bez odnímatelných vsadek. Veškeré gumové komponenty jako je nosník, koncovky stranic a odnímatelné vsadky jsou snadno vyměnitelné a nabízejí široké spektrum možností přizpůsobení brýlí vašim požadavkům.


TECHNOLOGIE VÝMĚNY ČOČEK PUSH RELEASE
Výměna čoček nebyla nikdy rychlejší. Technologie využívá jednoduchý s pínací mechanismus, kdy stačí pouhý jeden stisk a čočku brýlí Cutline bez potíží rychle vyměníte. Použitím výjimečně pevného materiálu Graphene poskytuje systém výměny čoček Push Release brýlím Cutline maximální spolehlivost a funkčnost.


NEOMEZENÉ ZORNÉ POLE
Bezrámový ergonomicky zaoblený design brýlí Cutline nabízí špičkovou ochranu zraku s neomezeným výhledem. Ničím nerušený design štítu poskytuje maximální viditelnost a dokonalou ochranu proti větru a prachu.


NASTAVITELNÝ NOSNÍK A KONCOVKY STRANIC
Měkký flexibilní nosník se přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje. Tento systém rovněž umožňuje nastavení výšky brýlí a jejich vzdálenost od obličeje což zabrání nepříjemnému zamlžování čoček. Koncovky stranic brýlí je možné nastavit tak, aby dokonale přilnuly k hlavě. Mírným tlakem libovolným směrem jednoduše nastavíte konce stranic.


VYLEPŠENÁ VENTILACE
Pro urychlení odvětrání jsou brýle Cutline vybavené patentově chráněným systémem ventilace Power Flow. Kombinace čtyř ventilačních otvorů štítu s ventilačními otvory umístěnými na gumových vsadkách a stranicích brýlí je dosaženo maximální cirkulace bránící riziku zamlžení i v průběhu zvýšeného výkonu.


NADČASOVÁ FOTOCHROMATICKÁ TECHNOLOGIE
Čočky ImpactX jsou vyrobeny z fotochromních částic, které poskytují jedinečnou technologii řízení klimatu. Zatmavují se při přechodu na intenzivní světlo během několika vteřin. Čočky ImpactX® jsou k dispozici ve třech různých barvách a jsou opatřeny zrcadlovým povlakem Laser (Černá a Laser černá, červená a Laser červená, Laser hnědá). Čočky ImpactX® zvyšují kontrast, dokonce i v tmavších podmínkách, zlepšují zrakovou ostrost a vnímání hloubky a zároveň poskytují bezkonkurenční ochranu očí. Na rozdíl od většiny fotochromatických čoček jsou čočky ImpactX® integrovány při výrobním procesu do hmoty samotného polymeru, díky čemuž jsou odolnější a opticky dokonalejší ve srovnání s většinou konkurentů.


Barva rámu: matná černá
Materiál čoček: ImpactX™
Barva čoček: fotochromatická černá 2BLACK
Kategorie slunečního filtru: 1-3
Rozměry rámu: 128-62-141
Ochrané pevné pouzdro ZDARMA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu